AJANSIMIZ HAKKINDA

Firmamız önce müşteri anlayışıyla 1997 yılında kurulmuştur. Kaliteli hızlı, güvenilir hizmetimiz sayesinde sektörde lider isimlerden biri haline gelmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en kaliteli şekilde karşılamak, onları memnun etmek temel hedefimizdir.

 Türkiye’nin her yerinden çevrimiçi olarak internet sitemiz üzerinden yada bir telefonla birden fazla gazeteye ilan vermeniz mümkündür.

Gazeteye ilan verirken yetkili ajans olmalarına dikkat ediniz. Aksi takdirde sizi hem maddi hem de manevi yönden zarara uğratabilirler. İlan ajanslarımızla uzun yıllardır ilan sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz. Yetki belgelerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Web sitemize istediğiniz alanda ilan verebilirsiniz. Eleman İlanları, Kariyer İlanları, Emlak, Vasıta, Zayi, Teşekkür, Vefat, Sosyal İlanlar, İnsert İlanlar, Genel Kurul vb. ilgili sütunlarda yer alacaktır.

Ajansa gitmeden ilanservisi.com.tr adresinden online olarak Hürriyet, Posta, SabahMilliyet, Cumhuriyet ve Sözcü gazetelerine ilan yada reklam verebilirsiniz. Ücretsiz tasarım desteği de alabileceğiniz Web sitemizden Türkiye ve Avrupa da yayınlanmak üzere ilan verebilirsiniz.