Hürriyet ilan servisi

hurriyet-gazetesi

Hürriyet Gazetesine ilan ve reklam vermek için ilan telefonlarımızdan veya online ilan formundan talep gönderebilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak, ilan ücretlerini öğrenmek veya ilanınızın maliyeti hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Mesai saatleri dışında mobil ilan hattından taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sizde ihtiyacınız olan Gazete reklam ve ilanlarında; Vefat İlanı, Eleman ilanı, Kayıp ilanı, Emlak ilanı, Vasıta ilanı, İş ilanı vs. gibi tüm gazete ile ilgili çeşitli ilan dallarında ekonomik fiyat, müşteri memnuniyeti, en iyi hızlı hizmeti almak istiyorsanız bize sormadan ilan vermeyin, her zaman en iyiyi, hızlıyı, doğruyu, kaliteyi kendine ilke edinmiş firmamıza ilanlarınızı kolayca verebilir ve birçok hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Hürriyete İlan Vermek Artık Çok Daha Kolay

Sizde ilanlarınızı ilan formunu doldurarak ya da irtibat telefonlarımızı arayarak kolayca verebilirsiniz.

Online Hürriyet Web sayfası üzerinden Türkiye’nin her noktasından; ister sadece bulunduğunuz şehir içerisinde, isterseniz Türkiye genelinde yayınlanmak üzere, anında, en kolay sonuç alabilecek şekilde en ekonomik fiyatlarla ucuz ilan verebilirsiniz çevrimiçi Hürriyet ilan servisimizden ilan vermek için talepte  bulunabilirsiniz.

Hürriyete Vefat ilanı vermeden önce fiyat talebi alabilirsiniz.

Sosyal ilan statüsünde olan vefat ilanları, gazeteye hayatını kaybeden kişinin vefatından sonra verilen çerçeveli formattaki ilanlardır. Hürriyet vefat ilanları tam, yarım veya çeyrek sayfa kullanılabildiği gibi, ekonomik ebatlarda da talep edilen gazete ilanlarıdır. Vefat ilanı merhumun veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru niteliğindedir. Bizi arayarak ücretlendirme konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her türlü emlak, ev, iş yeri, arsa, yazlık, konut gibi satılık, kiralık ilanlarınızı hürriyet gazetesi emlak ilanları bölümünde yayınlayabilirsiniz. Türkiye’nin en çok okunan ilan sayfalarında sizde ilanlarınızı vererek taşınmazlarınızı kolayca elinizden çıkarabilir ya da kiraya verebilirsiniz.

Hürriyet İK (İnsan Kaynakları) yayın koşulları; Hürriyet İK eki için son ilan verme saati Cuma günü saat 18:30′a kadardır. İlanlarınız renkli veya siyah/beyaz olarak logonuzla birlikte yayınlanabilmektedir.