Zaman Gazetesi ilan Servisi

zaman-gazetesi-banner

Zaman gazetesi seri ilan sayfalarına eleman, emlak, vasıta, kayıp, zayi gibi seri ilanlarınızı bu sayfadan verebilirsiniz. Kelime fiyat ve ücretsiz yayın kampanyaları hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Hemen gazetede yayınlanması için ilan vermek istiyorsanız online ilan formunu doldurabilirsiniz.

mobililan

Zaman gazetesi ilan servisi aracılığı ile gazetelerin insan kaynakları ekine eleman, personel, iş, işçi ilanlarını (muhasebe, satış elemanı, mimar, mühendis, doktor, şoför, pazarlama uzmanı, müdür) verebilirsiniz. Tüm ilan tasarımınız ilan servisimiz tarafından ücretsiz olarak siz beğenene kadar yapılmaktadır.

Zaman ilan ajansı sizlere sosyal ilan konularında da yardımcı olmaktadır. Sosyal ilan sayfalarında vefat, teşekkür, anma, taziye, mevlid, başsağlığı gibi ilanlarınızı tam sayfa, yarım sayfa veya sizin istediğiniz ölçülerde gazetede yayınlatabilirsiniz.
Zaman Gazete İlan vermek için yan tarafta bulunan çevrimiçi ilan formunu doldurarak bize iletebilir, isterseniz telefon numaralarımızı arayarak zaman ilan verebilirsiniz..

Gazeteye çok çeşitli ilanlar verebilirsiniz. Başlıca ilanlar şunlardır:

1. Seri İlan
2. Vefat İlanı
3. Sosyal İlanlar ve Teşekkür İlanları
4. Kayıp İlanı
5. Tam Sayfa İlan
6. Zayi İlanı
7. İnsan Kaynakları İlanı
8. Diğer tüm ilanlarınızı ilan servisimizden bilgi alarak yayınlayabilirsiniz.

Zaman Gazetesi Abonelik İşlemleri için Müşteri Hizmetlerini Arayınız.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

444 8 555